top of page

SIDOR x S-AGE

Koncert z wokalistką SABIXXO

Wokal
Skrzypce
Elektronika
Wizualizacje

sidor_s-age_logo_logo_pelne_biale_edited.png

SIDOR x S-AGE wraz z wokalistką Sabixxo to wyjątkowe połączenie muzyki rozrywkowej z muzyką klasyczną. W tym zespole Sabixxo odpowiada za partie wokalne, Sidor gra na skrzypcach akustycznych, a S-AGE na instrumentach elektronicznych. Te trio to świetny wybór na różnego typu uroczystości od bankietów poprzez wyrafinowane wesela. Ci profesjonalni muzycy z dużą dawką energii dostarczą każdemu słuchaczowi niezapomniane wrażenia. 

 

W repertuarze mają takie utwory jak: Droga Zmian - który jest ich autorskim utworem przez wielu porównywanym do twórczości wokalistki Sanah, własne aranżacje utworów wybitnych kompozytorów takich jak Fryderyk Chopin, Jan Sebastian Bach, Ludwik van Beethoven, Niccolo Paganini oraz wielu innych. Ich wyjątkowa twórczość jest jednym z ich wielu atutów. Wykonują utwory inne niż wszyscy, są niepowtarzalni, a mimo to wciąż jest to repertuar podobający się każdej publiczności. 

 

Dodatkowo zespół oferuje w trakcie swojego show wyświetlanie animacji przygotowanych specjalnie pod ich twórczość oraz użycie scenografii z wykorzystaniem technologii LED starannie zsynchronizowanej z utworami.

bottom of page